Ukončení závodní Paddleboardové sezóny

Už je to tak ...
Letošní sezóna (i když byla delší než v okolních státech) byla poznamenána událostmi kolem Covid -u, zejména na začátku a konci. Během září Paaddlegang.cz zvládl jako poslední svojí akci team building na paddleboardech v překrásné lokalitě Ostrov u Tisé.
 
IMG-20200918-WA0008
 
 
 
 
IMG-20200918-WA0015
 
Následně se rušila spousta závodních podniků, bohužel dojde i na tak tradiční a velkolepé akce, jakou je např. Krumlovský vodácký maraton, kterého se paddleboardisté účastní ve velkém (https://www.facebook.com/krumlovskymaraton).
I když byla sezóna 2020 krátká, byla plná krásných zážitků a závodů o které se postarala Česká Federace Stand Up Paddle (tímto jí děkujeme). Doufáme, že počet a kvalita závodních podniků stále poroste.
Paddlegang.cz se aktivně závodů účastní v nejvíce obsazené kategorii "OPEN" 40+. Celkově obsadil 31. místo v ČR (http://cfsup.cz/cesky-ranking-cfsup/).
 
Ale hlavu vzhůru, není všem dnům konec, počkáme si na další ročník ... je více času na trénink!
A jak vlastně vypadá Vaše zimní příprava na novou sezonu? My za PaddleGang doporučujeme všeobecnou fyzickou přípravu - začněte opět běhat (v nízké tepové frekvenci) a zvyšujte si tak vytrvalost. Zajděte do posilovny, kde se snažte věnovat HSSP
(hluboký stabilizační systém páteře), HSS (hluboký stabilizační systém) - zpevnění středu těla, dále cvikům pro velké svalové skupiny. Rozhodně není na škodu zdokonalovat cvičení rovnováhy (např. použitím balanční desky - wood board, kterou již brzy naleznete v naší nabídce). A rozhodně pokračujte v pádlování objemů ...
 
 
 
HSSP      
 
Co se týká oblečení značky Paddlegang.cz čekají nás do další sezóny 2021 velké věci. Došlo ke spojení s další společností, která má s Paddleboardingem hodně společného (jméno zatím tajíme) a oslovení zahraničních trhů. Novinky se týkají nové kolekce pro rok 2021- rozšíření kolekce a spousta nových designů.
Rozhodně se máte na co těšit !!!
 
ALOHA ...